Luděk Marold
Studie k Vaječnému trhu
Id: 302002
olej/plátno, rozměr 29 x 37 cm, neznačeno, původní poškozený rám, přiložen znalecký posudek Jiřího Pavla, bude přiložen písemný posudek PhDr. Jany Orlíkové
zobrazeno: 4891x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
79 000 Kč
Příhozy: 75