Luděk Marold
V kavárně
Id: 232711
tuž/papír, rozměr výřezu 15,5 x 10 cm, značeno monogramem ve spodní části, značně poškozený rám, paspartováno, zaskleno,po
zobrazeno: 1476x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
5 500 Kč