Luděk Marold
V salonu
Id: 225804
kombinovaná technika/akvarel/papír, rozměr ve výřezu 42 x 30 cm, značeno a popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, dekorativně adjustováno, popsáno na zadní straně vč. záručního listu, reprodukováno v časopise Ruch
zobrazeno: 3898x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
24 212 Kč