Luděk Marold
Vojáci
Id: 118401
kombinovaná technika/kvaš/papír, rozměr ve výřezu 40 x 30 cm, signováno vlevo dole, novodobě paspartováno, zaskleno, rámováno, PO, konzultováno a posouzeno PhDr. Janou Orlíkovou
zobrazeno: 3307x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
15 000 Kč