Luděk Pešek
Potůček v krajině
Id: 1964
olej/plátno/karton, rozměr 29 x 38 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu
zobrazeno: 4015x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
21 100 Kč