Luděk Pešek
Slévárna
Id: 15601
olej/plátno, rozměr 95 x 127 cm, signováno vpravo dole, volné v rámu, rozklížený rám, doporučeno čistit, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 8578x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
26 000 Kč