Ludmila Jiřincová
Akrobatka
Id: 1554
kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 61 x 41 cm, signováno vlevo dole, na zadní straně popis, datace 1993, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 3309x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
29 000 Kč