Ludmila Jiřincová
Dívka
Id: 526903
kvaš/papír, rozměr ve výřezu 23 x 14 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, poškozený rám
zobrazeno: 254x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
12 000 Kč