Čas na serveru 16:25:51

Ludmila Jiřincová
Dívky v závoji

Id: 526904

Dívky v závoji

  •  / Dívky v závoji / Ludmila Jiřincová

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 29 x 20,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 822x

Vyvolávací cena:

35 000