Čas na serveru 16:33:22

Ludmila Jiřincová
Elf

Id: 526902

Elf

  •  / Elf / Ludmila Jiřincová
  •  / Elf / Ludmila Jiřincová
  •  / Elf / Ludmila Jiřincová

kvaš/papír, rozměr ve výřezu 21 x 13 cm, značeno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 941x

Vyvolávací cena:

29 200