Ludmila Jiřincová
Konvolut dvou kusů
Id: 1501406
litografie/papír; 1) Zamyšlená, rozměr ve výřezu 34 X 25,5 cm, signováno vpravo dole, zkroucená pasparta; 2) Slovenské děvčátko, rozměr ve výřezu 35 x 26,5 cm, signováno vpravo dole; vše paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 2594x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
2 800 Kč