Ludmila Jiřincová
Kytice
Id: 374102
olej/plátno/karton, rozměr viditelný 31 x 22,5 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1459x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 500 Kč