Ludmila Jiřincová
V náručí
Id: 242707
litografie/papír, rozměr ve výřezu 34,5 x 21,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, výtěžek bude předán NF Krtek na finále soutěže Dívka roku 2020
zobrazeno: 2087x
Vyvolávací cena:
800 Kč
5 000 Kč