Ludmila Jiřincová
Hradec Králové
Id: 84602
litografie/papír, velikost tisku 27,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3030x
Vyvolávací cena:
800 Kč
1 100 Kč