Ludmila Jiřincová
Žena
Id: 413508
olej/plátno, rozměr 50 x 66 cm, značeno a datováno vpravo dole, rámováno, přetřený rám
zobrazeno: 3426x
Vyvolávací cena:
10 500 Kč
96 000 Kč
Příhozy: 57