Ludmila Kaprasová
Kompozice I.
Id: 190438
textilní plastika, rozměr 20 x 20 cm, nesignováno, označeno na zadní straně osobní vizitkou autorky, původní stav viz foto
zobrazeno: 1448x
Vyvolávací cena:
800 Kč
800 Kč
15.5.2019, 22:14:00
9.5.2019 | 16:15 | 800 Kč |