Ludmila Pokorná
Ruce
Id: 611
olej/plátno, rozměr plátna 55 x 82 cm, signováno vlevo dole, datováno 1963, původní stav
zobrazeno: 2924x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
17.10.2013, 20:30:00
26.9.2013 | 8:43 | 3 500 Kč |