Ludvík Csordák
Alej
Id: 248701
olej/plátno, rozměr 60 x 80 cm, značeno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺubomíra Podušela, CSc.
zobrazeno: 2005x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
60 009 Kč