Ludvík Csordák
Osamělý strom
Id: 190001
olej/karton, rozměr 41 x 31,5 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, přiložen znalecký posudek PhDr. Ĺ. Podušela, CSc.
zobrazeno: 1676x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
17 500 Kč