Ludvík Csordák
Pasáček ovcí
Id: 209302
olej/plátno, rozměr 50 x 60 cm, značeno vlevo dole, datováno, značně poškozený rám, obraz v znečištěném stavu, přiložen znalecký posudek PhDr. L. Podušela, CSc., ve kterém se zmiňuje o neodborném zásahu viz foto
zobrazeno: 6127x
Vyvolávací cena:
8 000 Kč
33 882 Kč