Ludvík Kuba
Benešov - Karlov
Id: 175301
olej/plátno, rozměr 48 x 67 cm, signováno vlevo dole, datováno 1940, drobné oděrky na rámu, obraz v dobrém stavu, dílo uvedeno v monografii z roku 1946, str. 153 č. 39 viz foto
zobrazeno: 3876x
Vyvolávací cena:
11 000 Kč
42 000 Kč