Ludvík Kuba
Bouda na zahradě
Id: 35009
olej/karton, rozměr 28,5 x 38,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 940, oděrky na rámu, původní velmi dobrý stav, obraz je uveden v díle Ludvík Kuba - Malíř z roku 1946, str. 153, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 4504x
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
48 500 Kč
Příhozy: 50