Ludvík Kuba
Chaloupka
Id: 1795
akvarel/papír, rozměr 25 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, lehce zašpiněno, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav
zobrazeno: 4146x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 700 Kč