Ludvík Kuba
Cincarka v čepinu
Id: 48614
olej/plátno, rozměr 68,5 x 48 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 928, obraz v původním stavu, oděrky na rámu, na zadní straně výstavní štítky, obraz je publikován v autorově monografii pod č. 158
zobrazeno: 2907x
Vyvolávací cena:
12 000 Kč
29 000 Kč