Ludvík Kuba
Kytice
Id: 270303
olej/karton, rozměr 40 x 49,5 cm, značeno vpravo dole s datací, poškozený rám, konzultováno a pravost potvrzena PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6360x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
46 000 Kč
Příhozy: 57