Ludvík Kuba
Letní krajina
Id: 128303
perokresba/papír, rozměr ve výřezu 12,5 x 18,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, lokálně vybělený papír, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1994x
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 200 Kč