Ludvík Kuba
Most v Libicích u Poděbrad
Id: 222802
olej/plátno/karton, rozměr 32 x 27 cm, značeno vpravo dole, popsáno na zadní straně, poškozený rám
zobrazeno: 3256x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
40 005 Kč
Příhozy: 53