Ludvík Kuba
Portrét autorova otce
Id: 158201
uhlový pastel/papír, rozměr ve výřezu 51 x 36 cm, signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, PO
zobrazeno: 1980x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
12 500 Kč