Ludvík Kuba
Portrét muže a Portrét ženy
Id: 220305
konvolut dvou kusů, akvarel/papír, rozměr ve výřezu každého 39,5 x 29,5 cm, každý značen, datován 92, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto, majitel získal od syna autora
zobrazeno: 1788x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
25 000 Kč