Ludvík Kuba
Rozkvetlá zahrada
Id: 220307
olej/plátno/lepenka, rozměr 36 x 51 cm, značeno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 4715x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
100 000 Kč
Příhozy: 106