Ludvík Kuba
Soška čínské tanečnice
Id: 220306
olej/plátno/lepenka, rozměr 38 x 28 cm, značeno vlevo dole špatně viditelné, na zadní straně popsáno, pochází z majetku syna autora, oděrky na rámu
zobrazeno: 3628x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
94 000 Kč
Příhozy: 92