Čas na serveru 16:29:19

Ludvík Kuba
V zámeckém parku

Id: 521804

V zámeckém parku

  •  / V zámeckém parku / Ludvík Kuba

olej/karton, rozměr 36 x 27 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1082x

Vyvolávací cena:

19 388