Ludvík Kuba
V Mostaru
Id: 291704
akvarel/papír, rozměr ve výřezu 10,2 x 15 cm, značeno a pospáno ve spodní části, datováno, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, stav viz foto
zobrazeno: 2133x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
10 001 Kč