Ludvík Kuba
Zátiší s hyacintem
Id: 109501
olej/plátno, rozměr 60 x 44 cm, signováno a datováno vlevo dole, oděrky na rámu, vše v původním stavu, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem
zobrazeno: 6112x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
88 000 Kč
Příhozy: 84