Ludvík Vacátko
Konvolut tří kusů
Id: 181029
kombinovaná technika, velikost pasparty cca 30 x 42 cm, rozměr výřezů různý, nesignováno, jména autora na paspartách, jedná se o studie k větším obrazům, nerámováno, volně loženo
zobrazeno: 1582x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
8 200 Kč