Ludvík Vacátko
Setkání
Id: 1864
olej/plátno, rozměr 25,5 x 34 cm, signováno vpravo dole, oděrky na rámu, původní dobrý stav
zobrazeno: 3088x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
15 000 Kč