Ludvík Vacátko
Srna se srnčaty
Id: 354002
olej/překližka, rozměr 50 x 60 cm, značeno vpravo dole, lehce poškozený rám, věnování na zadní straně, stav viz foto
zobrazeno: 1360x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
30 000 Kč