Ludvík Vacátko
V chvatu
Id: 433901
olej/plátno, rozměr 190 x 220 cm (POZOR! VÝRAZNĚ VELKÝ FORMÁT!), rozměr s rámem 207 x 237 cm, značeno vpravo dole, rámováno, v minulosti restaurováno, publikováno ve Zlaté Praze roku 1917 na str. 200
zobrazeno: 6454x
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
155 000 Kč
Příhozy: 49