Ludwig Sckell
Romantická krajina
Id: 2423
olej/plátno, rozměr 84 x 64 cm, signováno vlevo dole, drobně poškozená malba, značně otlučený rám, původní stav
zobrazeno: 2986x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
27 300 Kč