Luisa Černovická
Kytice
Id: 12602
olej/plátno, rozměr 45 x 30 cm, signováno vpravo dole, volné plátno, lehce poškozený rám, původní stav
zobrazeno: 2395x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
4 900 Kč