Luisa Černovická
Z českých luhů
Id: 2102
olej/plátno, rozměr plátna 90 x 70 cm, signováno vpravo dole, popis, volné v rámu, drobné oděrky na rámu, malba mírně zaprášená, původní stav
zobrazeno: 2508x
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
3 700 Kč