Lutobor Hlavsa
Abstraktní zátiší
Id: 385803
kombinovaná technika/lak/olej/plátno, rozměr 44,5 x 75 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu
zobrazeno: 2146x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 700 Kč