Lutobor Hlavsa
Akt
Id: 354805
tužka/papír, rozměr listu 57 x 43 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
zobrazeno: 1489x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč