Lutobor Hlavsa
Benátčanka
Id: 1311
olej/sololit, rozměr 30 x 20 cm, signováno vlevo dole, datováno 97, autorsky rámováno, původní stav
zobrazeno: 3784x
Vyvolávací cena:
4 900 Kč
15 500 Kč