Lutobor Hlavsa
Dívka s kloboukem
Id: 121703
olej/sololit, rozměr 50 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno
zobrazeno: 4585x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
57 000 Kč
Příhozy: 83