Lutobor Hlavsa
Egypťanky
Id: 354802
olej/plátno, rozměr 95 x 70 cm, značeno a datováno vpravo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu, získáno přímo z rodiny autora
zobrazeno: 1090x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
70 000 Kč
Příhozy: 73