Lutobor Hlavsa
Figury I.
Id: 360502
olej/kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 59 x 42 cm, značeno a datováno vlevo dole, paspartováno, chráněno plexi, rámováno, drobné nedostatečnosti v malbě, stav viz foto
zobrazeno: 1994x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 600 Kč