Lutobor Hlavsa
Figury II.
Id: 360503
olej/papír, rozměr ve výřezu 58 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, paspartováno, chráněno plexi, plexi poškozeno, rámováno, stav viz foto, získáno přímo z rodiny autora
zobrazeno: 897x
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 300 Kč