Lutobor Hlavsa
Na výstavě
Id: 212001
olej/plátno, rozměr 60 x 41 cm, značeno a datováno vlevo dole, lehce poškozený rám, drobná poškození v malbě
zobrazeno: 2821x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
44 445 Kč