Čas na serveru 16:35:50

Lutobor Hlavsa
Pocta Fellinimu

Id: 526201

Pocta Fellinimu

  •  / Pocta Fellinimu / Lutobor Hlavsa

olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v katalogu výstavy Lutobor Hlavsa konané ve dnech 19.10. - 14.11.2020 (viz foto)

zobrazeno: 2427x

Vyvolávací cena:
15 000

99 000

Příhozy: 86