Lutobor Hlavsa
Pocta Fellinimu
Id: 526201
olej/plátno, rozměr 90 x 120 cm (VELKÝ FORMÁT), značeno a datováno vlevo dole, rámováno, uvedeno v katalogu výstavy Lutobor Hlavsa konané ve dnech 19.10. - 14.11.2020 (viz foto)
zobrazeno: 2482x
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
99 000 Kč
Příhozy: 86